Tereyağı (5000 Gr.)

1.500,00

1.500,00

Add to cart
Buy Now
Stok kodu: AHJ14567 Kategoriler: Brand:

ÜRÜN: Tereyağı (5000 Gr.)

AÇIKLAMA:

Kars, Ardahan ve Göle bölgelerinde yükselti fazladır ve oldukça yüksek dağlar vardır. Dağların yüksek olması binlerce çiçek bulundurmasına olanak sağlar. Bu sayede bu bölgelerde üretilen tereyağı günde 12-15 saat meralarda otlayan ineklerin sütünden yapıldığı için daha lezzetli ve tamamen doğaldır. Ahmet Acar Süt ürünlerimiz %100 doğal ve katkısızdır.

En sağlıklı ve en hesaplı tereyağı ürünleri arıyorsanız işte Ahmet Acar Süt markası! Doğal tereyağı satın almak artık çok kolay! İstediğiniz miktarda kaliteli tereyağı ve uygun fiyatlı tereyağını sitemizden satın alabilirsiniz. Ahmet Acar Süt sayesinde hem damağınıza hem de bütçenize dost olabilirsiniz. 🙂

Tereyağı beslenmede önemli bir yer tutar. Tereyağı günümüzde üretilen birçok yağın aksine tamamen doğaldır. Organik yöntemlerle üretilmektedir. Yüksek düzeyde kalsiyum ve protein elementleri içerir. Bunlar tereyağını sofraların vazgeçilmezi yapmak için yeterlidir.

Tereyağını satın aldığınız ambalajın içinde saklamanız tavsiye edilir. Üzerindeki son kullanma tarihine kadar buzdolabının en soğuk bölümünde saklanmalıdır, buzdolabının kapısına konulması önerilmez. Ayrıca tereyağı, çevredeki yiyeceklerin kokusunu emme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle balık, et, peynir veya meyveli yiyeceklerin yanına yerleştirilmemelidir. Aksi takdirde, tereyağı tadı yerine başka yiyeceklerin tadına varacaksınız. 🙁

Ahmet Acar Süt markası olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Size doğal ürünler sunarak kaliteli hizmetler sunuyoruz. En çok satan peynir çeşitlerimize göz atmayı unutmayın.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tereyağı (5000 Gr.)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir