Tereyağı (2000 Gr.)

620,00

620,00

Sepete Ekle
Hemen Al
Stok kodu: MQVWYZ26 Kategoriler: Brand:

ÜRÜN:  Tereyağı (2000 Gr.)

AÇIKLAMA:

Son derece lezzetli tereyağı zahmetli bir şekilde üretilir. Sofralarımızın tadı tuzu olan ve yoğun emek isteyen tereyağının faydasından yararlanılabilmeniz için seçim yapar iken dikkatli olmalısınız. Katıksız ve doğal olmayan tereyağılar yüzünden aman sağlığınızdan olmayın!

Size gerçek tereyağının nasıl ayırt edilebileceği ile ilgili bazı ipucular vermek istedik.

  • Bir parça tereyağı alın ve bir bardak sıcak suya koyun. Tereyağı tek parça olup eriyorsa gerçek, parçalanıp suda eriyorsa gerçek değildir.
  • Buzdolabından çıkardığınız tereyağına bıçakla dokunun. Yağın tamamı çatlarsa sahte olma olasılığı çok yüksektir.
  • Yağı oda sıcaklığına koyun ve bekleyin. Yavaş yavaş yumuşarsa normaldir. Ancak eridiğinde su salıyorsa sahte olduğundan şüphelenebilirsiniz.
  • Tereyağını eritin. Tavada erittiğiniz tereyağı çıplak gözle görülebilen köpükler oluşturmalıdır. Oluşturmuyor ise sahte olma ihtimali vardır. Aynı zamanda eriyen ve tahtaya akan parçaların rengine dikkat edin. Eriyen kısım tereyağından daha koyu ise gıda boyası içerir.

Tüm bu detaylara dikkat ederek tereyağı satın almaya özen göstermelisiniz ki sağlığınızdan olmayın. Ahmet Acar Süt sayesinde bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Son derece özen ile hazırladığımız doğal ürünlerimizi Ahmet Acar Süt web sitemiz üzerinden inceleyebilir, denemek için az gramaja sahip olan ürünlerimizden sipariş edebilirsiniz. Zaten bir kere denediğinizde bayılacağınıza eminiz!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tereyağı (2000 Gr.)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir