Tereyağı (1000 Gr.)

(1 Değerlendirme)

310,00

310,00

Sepete Ekle
Hemen Al
Stok kodu: LMQTV589 Kategoriler: Brand:

ÜRÜN:  Tereyağı (1000 Gr.)

AÇIKLAMA:

Yöresel ürünlerde yaygın olarak tüketilen faydalı gıdalardan biri de gerçek tereyağı ürünleridir. Süt ürünlerinde yapımı en zor ancak en sağlıklı besinlerden biridir. Kültürel tatlarda tüketimin yanı sıra yemek kullanımı açısından da fonksiyonel bir besin olan tereyağı milli mutfağımızın en ön sıralarında yer buluyor kendisine. 🙂

Kalp ve sindirim sistemi ile ilgili birçok hastalığı önleme kapasitesine sahip olan tereyağı ancak gerçek kalitede olduğunda ve ölçülü miktarda tüketildiğinde sağlığınıza katkıda bulunabilir. Ahmet Acar süt tam da burada devreye giriyor! 🙂

Tereyağı hakkında en çok merak edilen soru tereyağının kalitesidir. Kaliteli tereyağı nasıl olmalı? Bugün piyasada tereyağı adı verilen birçok ürün bulunmaktadır. Ancak bunların hepsinin doğal ve sağlıklı olduğu söylenemez. Tartışılan faydaları görmek için saf tereyağı kullanmak esastır.

Tereyağı seçer iken, organik olmayan sütten yapılan ürünler tercih edilmemelidir. Ayrıca doğal yöntemlerle üretilmesi gerekir ki faydası azalmasın. Ahmet Acar Süt markası olarak sizlere sunduğumuz tereyağı ürünleri doğal olup özel laboratuvar testlerinden geçmiştir. Kars, Ardahan ve Göle bölgelerinde binlerce çiçek bulunduğundan, bu bölgede üretilen tereyağı günde 12-15 saat meralarda otlayan ineklerin sütünden yapıldığı için daha lezzetli ve tamamen doğaldır.

Ahmet Acar Süt yöresel ürünlerini sağlığınızı tehdit etmeyecek kalitesi ile internet sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Çeşitli boyut seçenekleri ile de size en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Tereyağı (1000 Gr.) için 1 değerlendirme

  1. Oktay Özakdağ

    Ardahan Göle’nin doğal sütlerinden yaptıkları peynirler ve tereyağları gerçekten bütün övgüleri hakediyor.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir