Tereyağı (3000 Gr.)

930,00

930,00

Sepete Ekle
Hemen Al
Stok kodu: FRSTUV57 Kategoriler: Brand:

ÜRÜN: Tereyağı (3000 Gr.)

AÇIKLAMA:

Tereyağı kullanımını avantajlı bir hale getirmek için hem doğal hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tereyağı almanız önem arz eder. “Tüm bunların hepsini nerden temin edeceğim?” diyor iseniz cevabınızı verelim: Ahmet Acar Süt!:)

Ahmet Acar Süt tereyağı ürünleri dağların yüksek çiçeklerin bol olduğu yerlerde üretilir. Hayvanların bol bol otlayabildiği bu bölgelerde üretilen tereyağı daha lezzetli ve tamamen doğaldır. En sağlıklı ve en hesaplı tereyağı ürünleri arıyorsanız işte Ahmet Acar Süt sizleri bekliyor!

Doğal tereyağı satın almak artık çok kolay! İstediğiniz miktarda kaliteli tereyağı ve uygun fiyatlı tereyağını sitemizden satın alabilirsiniz. Ahmet Acar sayesinde hem damağınıza hem de bütçenize dost olabilirsiniz.

Aileniz için 5000 gramın fazla geldiğini düşünüyor iseniz 3000 gramlık tereyağı seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra 2000 gram, 1000 gram tereyağı alternatiflerimiz de mevcuttur. Sizin için en uygun olanına karar verdikten sonra sipariş vermeniz çok kolay! 🙂

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tereyağı (3000 Gr.)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir