Taze Açık Kaşar ( 2 KG )

(1 Değerlendirme)

550,00

550,00

Sepete Ekle
Hemen Al
Stok kodu: BDLW1458 Kategoriler: Brand:

ÜRÜN: Taze Açık Kaşar ( 2 KG )

AÇIKLAMA:

Taze tam yağlı kaşar peyniri ülkemizde en popüler ve en çok tüketilen peynir çeşitlerinden biridir. Lezzetinin birçok kullanım alanı vardır ve hemen hemen her tür yemekle uyumlu hale getirilebilir, bu da bu peyniri insanların sofralarının baş tacı haline getirir.

Hepimizin bildiği gibi her yaşa hitap eden tam yağlı taze kaşar peyniri sadece kahvaltıda yenmeyen bir peynirdir. Makarna, pizza, tost veya farklı yemek çeşitlerinde eriyen yapısı ile her yemeğin damak zevkine hitap edebilir. Ancak hepsini sağlıklı ürünler ile sağlıklı bir şekilde yapmaya özen göstermeyi unutmayalım.

Taze kaşar peyniri satın almak, birkaç püf noktayı bildiğinizde çok kolay hale geliyor. Ürün kalitesini değerlendirirken ürünün son kullanma tarihi, rengi, paketlenme biçimi, yumuşaklığı gibi noktalara noktaları göz önünde bulundurabilirsiniz.

 Yumuşak dokusu ve taze peynir aroması ile kahvaltı sofralarını süsleyen ve en önemli lezzetlerden biri olan taze kaşar peyniri ürünlerinin kalitesini Ahmet Acar Süt ile deneyimlemek istemez misiniz? Öyleyse sizleri Ahmet Acar Süt web sitemize davet ediyoruz!

Taze Açık Kaşar ( 2 KG ) için 1 değerlendirme

  1. ebru poyraz

    Miss gibi süt kokuyor mükemmellll

    • destek

      Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerin sağlığı ve damak lezzeti için elimizden gelinin hep daha fazlasını yapmaya devam ediyoruz. Keyifli alışverişler.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir