Hediyelik Göle Kaşar Peyniri (1 KG )

(1 Değerlendirme)

270,00

270,00

Sepete Ekle
Hemen Al
Stok kodu: BCEMUV67 Kategoriler: Brand:

ÜRÜN: Hediyelik Göle Kaşar Peyniri (1 KG )

AÇIKLAMA:

Hediyelik Göle kaşar peyniri adından da belli olduğu üzere sevdiklerinize yeni bir lezzet hediyesi vermek için son derece uygun bir peynirdir. :

Etrafınızdaki insanlara hediye etmenin dışında gelen misafirlerinize de ikram edebileceğiniz bir peynir türü olan Göle kaşar peyniri aile sofralarınızın da vazgeçilmezi adaya aday bir kaşar peynir türüdür.

Ülkemizde farklı süt üretimine göre peynir çeşidi de artmıştır. Bu nedenle ülkemizde, klasik beyaz peynirin yanı sıra yerli peynir ve ithal peynir de üretilmektedir. Bu çeşitler arasında kaşar peyniri de bulunmaktadır. Yemeklerde de kullanılabildiği için son derece popülerdir. Sabah kahvaltılarında da sıklık ile karşımıza çıkan bir peynir çeşididir.

Hemen hemen herkesin sevdiği bir peynir türü olan kaşar peyniri fiyatları marka ve ağırlığına göre değişmektedir. Genel olarak konuşacak olur isek, ambalaj büyüdükçe fiyat avantajları sağlanır. Bu yüzden eğer kaşar peyniri seven bir aile iseniz büyük gramajlı Ahmet Acar Süt kaşar peynirlerine güvenebilirsiniz. 🙂

Hediyelik Göle Kaşar Peyniri (1 KG ) için 1 değerlendirme

  1. nazlı can

    lk defa gerçek bir kaşar peynir yediğimi anladım yıllardır markette aldığımız kaşar diye başka bir şey yiyormuşuz haberimiz yok

    • destek

      Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerin sağlığı ve damak lezzeti için elimizden gelinin hep daha fazlasını yapmaya devam ediyoruz. Keyifli alışverişler.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir