Dil peyniri ( 1 KG ) Kuymaklık – Mıhlamalık

(2 Değerlendirme)

270,00

270,00

Sepete Ekle
Hemen Al
Stok kodu: CKMPVWXZ Kategoriler: Brand:

ÜRÜN: Dil peyniri ( 1 KG )

AÇIKLAMA:

Dil peyniri, özel lezzet kategorisinde en popüler peynir çeşitlerinden biridir. Yumuşak tadı ve kendine has kokusuyla tüketicilerin ilgisini çeken dil peynir, çeşitli tariflerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Hatta bazı tariflerin bu peynir olmadan eksik olması onu kahvaltılık peynir kategorisinden çıkarmış ve ana malzeme listesine taşımıştır. 🙂

Tuz oranı en düşük peynirlerden biridir dil peyniri. Bu tuzsuz içeriği nedeniyle yüksek tansiyon hastalarının rahatlıkla tüketebileceği yüksek protein kaynaklarından biridir. Kalsiyum içeriği yüksek besinlerden biridir ve çeşitli kemik hastalıklarında destekleyici etkiye sahiptir. Diş sağlığı ve diş eti bakımı için oldukça faydalı bir besindir.

Kardiyovasküler hastalıkları olan kişilerin de tansiyon hastaları gibi peynir yemekte zorlandıkları bilinmektedir. Çünkü pek çok peynir çeşidi, tuzlu yapıları nedeniyle bu tür hastalıklara yakalanmış kişilerin peynir tüketimini sınırlandırmaktadır. Ancak dil peyniri, doğal lezzetinde tuz oranı en düşük peynir çeşididir ve kalp dostudur. Güvenle ve sağlıklı bir şekilde yiyebileceğiniz lezzetli bir besin kaynağıdır.

Ahmet Acar Süt’te, bu güvenilir peyniri sizlere en doğal ve kaliteli ile hazırlıyor. Dilediğiniz gibi yiyebilin diye sağlığınızı düşünen Ahmet Acar Süt ürünlerini sipariş vermek için neyi bekliyorsunuz? 🙂

Dil peyniri ( 1 KG ) Kuymaklık – Mıhlamalık için 2 değerlendirme

 1. leyla

  4 ay önce
  Ürünlerini sürekli kullanıyoruz. Çocuklarıma güvenle yediriyorum cok tesekkürler ahmet acar

  • destek

   Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerin sağlığı ve damak lezzeti için elimizden gelinin hep daha fazlasını yapmaya devam ediyoruz. Keyifli alışverişler.

 2. yavuz

  kuymak için birebir mutlaka denemelisiniz

  • destek

   Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerin sağlığı ve damak lezzeti için elimizden gelinin hep daha fazlasını yapmaya devam ediyoruz. Keyifli alışverişler.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir