Köy Tipi Beyaz Peynir ( 1KG )

250,00

250,00

Add to cart
Buy Now
Stok kodu: CDEFPWY9 Kategoriler: Brand:

ÜRÜN: Köy Tipi Beyaz Peynir (1 kg)

AÇIKLAMA:

Peynir kahvaltılarımız vazgeçilmez besinlerinden biridir. Bundan mıdır bilinmez ülkemiz peynir çeşitleri açısından oldukça zengin durumdadır. 🙂 Tam olarak bilmesek de Türkiye’deki peynir çeşidi sayısı 190 ile 200 arasındadır.

İnsan sağlığına faydalı bu besinin, katkı maddesiz, kimyasal işlemsiz, en doğal haliyle üretilmiş olanları insanların birinci tercihidir. Son dönemlerde ise insanlar artık o en baştaki doğallığa dönmeye, doğal olan besinler tüketmeye, çocuklarını doğal besinlerle büyütmeye yöneldi. Doğal olarak yetiştirilen meyveler, sebzeler ve hayvansal besinler. Bunların belki de en önemlilerinden olan doğal yöntemlerle üretilen Ahmet Acar köy yapımı beyaz peynirdir.

Köy peynirinin faydalarını anlatmak için önce belirtelim ki peynirin bildiğimiz tüm faydaları köy peynirinde de mevcuttur. Daha doğaldır, besin değeri daha yüksektir ve katkı maddesi yoktur, herhangi bir kimyasal işlemden de geçmemiştir. İçeriği bu kadar çok zengin olan köy peyniri birçok hastalığa iyi gelmekte, önlemede etkili ve sağlıklı yaşam için yardımcı olmaktadır. Köy yapımı doğal peynir kanser riskini azaltır.

İçerisindeki kalsiyum, protein ve vitaminler ile kas kütlesini koruma ve artırmada yardımcı olur. Hamileler için hem annenin sağlığı hem de bebeğin sağlığı için çok önemlidir. İçerdiği mineral ve vitaminler sayesinde cildi ve saçı korur, sağlıklı bir görünüm elde etmede yardımcı olur.

İçerisindeki tüm besin değerleri, mineral ve vitaminler sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu da tüm hastalıklar için vücudun dirençli olmasını sağlar. Siz de hem kendinizi hem ailenizi hastalıklara karşı daha dirençli hale getirmek, gerekli kalsiyum ve proteini karşılamak için köy peyniri tüketmelisiniz. Ayrıca kalitesi ve tadı sayesinde çok seveceğiniz Ahmet Acar köy peynirlerine web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Kahvaltılarınıza konu olacak Ahmet Acar Süt köy peyniri, sofradan kalkmanızı zorlaştıracak 🙂

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Köy Tipi Beyaz Peynir ( 1KG )” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir