Kars Kavurma ( 1KG )

380,00

Stokta yok

Stok kodu: ADEFMU57 Kategoriler: Brand:

Kavurma, tam manasıyla kırmızı et grubunun özelliklerini taşır. Son derece lezzetli olsa gerek ki ülkemizde yaygın bir şekilde tüketilir. 🙂

Ayrıca lezzeti kadar besin değerleriyle de adeta bir şifa deposu olmasını sağlar. Kavurma özellikle vücudun enerji ihtiyacını karşılayabilecek en temel besindir. Kanser hastalarının vücudundaki kanserli hücre sayısında önemli bir düşüş yaşanması konusunda da kavurma oldukça etkilidir.

Kavurma, kırmızı et grubu içerisindeki en değerli mineral ve vitamin kaynağıdır. Kavurma içindeki vitaminler B6, B12 ve B kompleks vitaminler şeklindedir. Bağışıklığın direncinin arttırılması için vücudun en çok ihtiyaç duyduğu B vitaminlerini, kavurmayla karşılayabilirsiniz.

Vitamin yönünden zengin olan kavurma besin değerleri arasında önemli minerallerde bulunur. Çinko, demir, protein ve karbonhidrat yönünden de oldukça zengin bir besindir. Ayrıca kavurmanın içeriğinde önemli miktarda folik asit de bulunur.

Ahmet Acar Süt ile ilk defa tanışacaksanız 500 gram seçeneğini, önceden yemiştim çok beğendim derseniz 1 kg seçeneğini web sitemiz üzerinden güvenle tercih edebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kars Kavurma ( 1KG )” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir